OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020

VI Niedziela Zwykła

16 lutego 2020

1. Jak słyszeliśmy w słowie skierowanym do nas przez Księdza Biskupa kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na modernizację i remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  2. W sobotę, 22 lutego br. o godz. 9.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu pokuty i Eucharystii – w kościele parafialnym.
  3. Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz „Małego Pielgrzyma”.

„Orzeł Biały nad polskim morzem” – to z kolei tekst historyczny, opisujący proces przywracania Pomorza do wolnej Polski.

Co zrobić, aby „zmieścić” w 24 godzinach to, co chcemy i to, co jest dla nas ważne przeczytać można w artykule zatytułowanym „Ja Wam posprzątam”.

O historii wspólnoty Chrystusowej pisze ks. Janusz Szulist w artykule    zatytułowanym „Kościół w Europie”.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Floriana Deik  z Sąborza i Annę Puchała z Karżniczki. W środę o godz. 13.00 pogrzeb śp. Małgorzaty Michoń z Damnicy – polecajmy naszych  zmarłych miłosierdziu Bożemu.