Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła

9 lutego 2020

  1. Jak słyszeliśmy w słowie skierowanym do nas przez Księdza Biskupa kolekta następnej niedzieli przeznaczona jest na modernizację i remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Już dzisiaj polecam ją Waszej ofiarności. Trwajmy też we wspólnej i indywidualnej modlitwie o nowe powołania kapłańskie, także z rodzin naszej parafii.

  2. 11 lutego – wtorek – zapraszam na Msze św. o godz. 17.00 do kościoła parafialnego w Zagórzycy. Tego dnia wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. W czasie Mszy św. będziemy modlili się w intencji osób chorych połączoną z błogosławieństwem osób starszych i chorych.

  3. W nadchodzącym tygodniu rozpoczynamy prace przy wymianie rynien i rur spustowych przy kościele w Domaradzu.

  4. Spotkanie osób przygotowujących się do bierzmowania z klasy VII i VIII w czwartek. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 po której spotkanie kandydatów. Proszę przynieść indeksy i oraz przybory do notowania. Obecność obowiązkowa.

  5. Wczoraj pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Edmunda Malinowskiego z Sąborza – polecajmy naszego zmarłego brata miłosierdziu Bożemu.