Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Ofiarowanie Pańskie – 2 lutego 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Ofiarowanie Pańskie

2 lutego 2020

  1. Dzisiaj przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to dzień dedykowany osobom konsekrowanym dlatego też kolektę przeznaczymy na zakony klauzurowe. Na Mszach św. poświęcimy świece. Na Mszę św. o godz. 11.15 zapraszam rodziców i dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.. Zostaną im poświęcone świece i medaliki. Po tej Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Pragnę serdecznie podziękować za wspólną modlitwę, rozmowy, gościnność i złożone ofiary podczas kolędy. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

– w pierwszy czwartek będziemy prosili Pana żniwa o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

– w pierwszy piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Tego dnia okazja do sakramentu pokuty w Zagórzycy od godz. 16.30 i Damnicy od godz. 17.30. Osoby chore i starsze odwiedzę z posługa sakramentalną od godz. 8.30.

  1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”
  2. Jutro o godz. 11.30 w Damnicy pogrzeb śp. Jana Wilkiel – polecajmy naszego zmarłego brata miłosierdziu Bożemu.