Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

26 stycznia 2020

 

  1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym dedykowana jest Słowu Bożemu. Zachęcam do wspólnej lektury Pisma Św. w naszych rodzinach.
  2. W następną niedzielę będziemy przeżywali Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to dzień dedykowany osobom konsekrowanym dlatego też kolektę tej niedzieli przeznaczymy na zakony klauzurowe. Tego dnia na Mszach św. poświęcimy świece. Na Mszę św. o godz. 11.15 zapraszam rodziców i dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.. Zostaną im poświęcone świece i medaliki. Po tej Mszy św. spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Porządek wizyty duszpasterskiej:

Niedziela 26.01 – Budy godz. 15.30

Poniedziałek 27.01 – ul. Szkolna (Damnica) – godz. 15.00

Wtorek 28.01 – Zagórzyca od p. Wasiura i prawa strona do szosy – godz. 14.00

Proszę o pojazd 15 min przed rozpoczęciem kolędy.