OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Rocznica Poświęcenia Kościoła 27 października 2019

Rocznica Poświęcenia Kościoła

27 października 2019

1. Bardzo serdecznie dziękuję ofiarodawcom, którzy w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, zamówili Mszę św. w intencji naszej parafii i ks. Proboszcza. Msza św. zostanie odprawiona dnia 5 grudnia o godz. 9.00 w Kaliszu.
  2. Wczoraj młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz osoby dorosłe brały udział w sprzątaniu liści i porządkowaniu terenów przykościelnych. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym. W sposób szczególny dziękuję koordynatorom prac: p. Janowi Wasiura.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I – wszej Komunii Św.
  4. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki na wypominki za naszych zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie.
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. odprawimy:

– godz. 8.00 i 11.30 z procesją w Zagórzycy

– 9.30 – z procesja w Damnicy.

1. 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych:

Msze św.: o godz.9.00 w Zagórzycy i 11.00 w Damnicy.

1. Kończy się miesiąc różańcowy – zapraszam do udziału w ostatnich nabożeństwach:

–  wtorek i czwartek – Zagórzyca w łączności ze Mszą św.

– środa  – Damnica w łączności ze Mszą św.

1. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarze diecezjalne:

– duże w cenie 10 zł

– małe w cenie 5 zł

1. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.