OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela Zwykła 3 listopada 2019

XXXI Niedziela Zwykła

3 listopada 2019

1. Trwamy w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Zapraszam do wspólnej modlitwy wspominkowej:

– Zagórzyca: wtorek i czwartek po Mszy św. i w środę 20 min. przed Mszą św.

– Damnica: środa i piątek po Mszy św. i w niedzielę 20 min przed Mszą św. o godz. 7.00

– Domaradz 20 min przed Mszą św.

1. Do 8 listopada można zyskać odpust za zmarłych, każdego dnia jeden raz. Warunki uzyskania odpustu zupełnego:

– Wzbudzić intencję jego otrzymania.
– Być w stanie łaski uświęcającej.
– Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
– Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą.
–  Odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.

1. W piątek od godz. 8.30 odwiedzę osoby chore z posługą sakramentalną.
  2. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15, w kościele parafialnym w Zagórzycy, odbędzie się koncert pieśni z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości zespołu: „Wiarusy”.
  3. W poniedziałek – 11 listopada – w rocznicę Odzyskania Niepodległości Mszę Św:

– Zagórzyca godz. 9.00

– Damnica – godz. 11.00, po której przejdziemy pod obelisk aby złożyć kwiaty.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Annę Dziduch – RIP.
  2. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.