Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Jednocześnie zachęcam abyśmy trwali w codziennej modlitwie o nowe powołania kapłańskie i zakonne – także z naszej parafii. Pamiętajmy także o kapłanach, którzy wyszli z naszej wspólnoty parafialnej.
  2. W sobotę przeżywamy w Domaradzu opust ku czci św. Stanisława Kostki. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 17.00. Zapraszam do udziału w uroczystościach odpustowych.
  3. W sobotę o godz. 9.00 w kościele w Zagórzycy spotkanie rodziców dzieci które w maju 2020 roku przystąpią po raz pierwszy do sakramentów: pokuty i Eucharystii.
  4. Jak Każdego roku odpowiadając na prośbę SS. Klarysek od Wieczystej Adoracji w Słupsku chcemy wesprzeć Siostry płodami roli, które będziemy zbierali w sobotę 28 września br. od godz. 8.30. Już teraz składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Od dzisiejszej niedzieli obowiązują nowe godziny kancelarii parafialnej:

– kancelaria czynna będzie w środę i piątek od godz. 15.00 – 16.00.

W sprawach pilnych o każdej porze poprzez kontakt telefoniczny: 508 850 989.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Pawła Kankę i Józefa Szot – zmarłych polecajmy w naszych modlitwach.
  2. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.