Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX Niedziela Zwykła 18 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2019

  1. Dzisiaj przed Kościołem w Damnicy będzie zbiórka do puszki. Koło Gospodyń Wiejskich pragnie uporządkować nasze rabaty wokół kościoła oraz zakupić iglaki.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

– 20 sierpnia – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła – patrona naszej diecezji

– 24 sierpnia św. Bartłomieja Apostoła

  1. W tym tygodniu kancelaria parafialna we wtorek będzie nieczynna.
  2. W następny poniedziałek, 26 sierpnia, przeżywamy –uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia przeżywamy odpust w Damnicy. Uroczysta suma odpustowa w Damnicy o godz. 18.00 a w Zagórzycy Msza św. o godz. 17.00. Zachęcam do zachowania świątecznego charakteru tego dnia.
  3. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii. Wszystkim osobom wypoczywającym na urlopach i wakacjach składam serdeczne życzenia Bożych łask i regeneracji sił fizycznych i duchowych.