Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX Niedziela Zwykła 11 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX Niedziela Zwykła

11 sierpnia 2019

  1. 13 sierpnia kolejne nabożeństwo fatimskie – zapraszam na Mszę św. połączoną z modlitwą różańcową o godz. 20.00 w Zagórzycy.
  2. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny. Porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę.
  3. W piątek będziemy gościli w naszej parafii Ks. Kamila Ostrowskiego, który pełnił u nas posługę duszpasterską w lipcu. Tego dnia odprawi Msze św. w Zagórzycy i Damnicy. Już dzisiaj serdecznie Go witamy.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcam do lektury naszego czasopisma.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Stefania Lachowicz – pogrzeb 13 sierpnia o godz. 11.00.
  6. W następną niedzielę przed Kościołem w Damnicy będzie zbiórka do puszki. Koło Gospodyń Wiejskich pragnie uporządkować nasze rabaty wokół kościoła oraz zakupić iglaki. Serdecznie polecam ją waszej ofiarności.
  7. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii. Wszystkim osobom wypoczywającym na urlopach i wakacjach składam serdeczne życzenia Bożych łask i regeneracji sił fizycznych i duchowych.