Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 4 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII Niedziela Zwykła

4 sierpnia 2019

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji. Zachęcam wszystkich do świadomego podjęcia postanowienia abstynencji w intencji tych wszystkich, którzy mają problemy lub chorobę alkoholową.
  2. W tym tygodniu przeżywamy:

– 6 sierpnia (wtorek) – Święto Przemienienia Pańskiego

– 9 sierpnia (piątek) – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy

10 sierpnia (sobota)  – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika – głównego patrona naszej diecezji – Uroczystość

  1. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii. Wszystkim osobom wypoczywającym na urlopach i wakacjach składam serdeczne życzenia Bożych łask i regeneracji sił fizycznych i duchowych.