Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2019

  1. Serdecznie dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  2. Serdecznie dziękuję dzieciom, młodzieży i dorosłym za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości i oktawę Bożego Ciała. Wszystkim, którzy przygotowywali ołtarze oraz strażakom OSP Damnica składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Pragniemy poinformować, że od dzisiejszej niedzieli do 21.07. br. można kontaktować się z Ks. Kamilem Ostrowskim pod numerem 663 895 275.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek w łączności z Mszą św. będziemy się modlić o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Okazja do spowiedzi świętej w I piątek miesiąca w Zagórzycy od godz. 16.30 i w Damnicy od 17.30. Tego dnia wynagradzamy Sercu Jezusowemu za grzechy nasze i całego świata.
  5. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii. Wszystkim osobom wypoczywającym na urlopach i wakacjach składam serdeczne życzenia Bożych łask i regeneracji sił fizycznych i duchowych.