OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Wniebowstąpienie Pańskie 2 czerwca 2019

Wniebowstąpienie Pańskie

2 czerwca 2019

1. Pragnę podziękować anonimowym ofiarodawcom, którzy złożyli 500 zł.

Te ofiary przeznaczymy na instalację i mechanizm odsłaniania obrazu.

1. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświecony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Modlimy się litanią w:

– Zagórzycy – wtorek i czwartek

– Damnica – środa i piątek

– Domaradz – przed Mszą Św. w sobotę

1. W czwartek o godz. 18.00 w kościele parafialnym Msza św. w intencji dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły I Komunię Świętą. Okazja do spowiedzi św. (będzie to jednocześnie spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca) w Zagórzycy od godz. 17.20. Tego dnia wraz z całym Kościołem będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W pierwszy piątek miesiąca – osoby starsze i chore odwiedzę od godz. 8.30.

Okazja spowiedzi w Damnicy od godz. 17.30.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

– w Zagórzycy o godz. 16.45 i o 18.00 w Damnicy.

1. W następną niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego – tego dnia przed kościołem zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.