Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Świętej Rodziny 30 grudnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Świętej Rodziny

30  grudnia 2018

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

 

  1. 1 stycznia przeżywamy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. tego dnia: 9.00 i 12.00 – Zagórzyca i 10.30 Damnica.

 

  1. 4 stycznia pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi w Zagórzycy od 16.00 a w Damnicy o godz. 17.30. Spotkanie kandydatów klas III gimnazjum i VIII do sakramentu bierzmowania o godz. 15.30 w Zagórzycy.

 

  1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na misje katolickie.

 

  1. 5 stycznia 2019r. o godz. 19.30 w Kościele NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku odbędzie się koncert charytatywny dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku. Usłyszeć będzie można program z Najpiękniejszymi Polskimi Kolędami w wykonaniu orkiestry „Słupskiej Sinfonietty” oraz 4 słupskich chórów: c hóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. , młodzieżowego chóru „Kantele” z I Liceum Ogólnokształcącego, dziecięco-młodzieżowego chóru „Fantazja” z zespołu szkół ogólnokształcących nr II oraz Chóru Związku Nauczycielstwa Polskiego „Academia Musica”. Wstęp na koncert będzie możliwy po uiszczeniu datku w dowolnej wysokości. Całość zebranych pieniędzy przekazana zostanie na rzecz słupskiego hospicjum.

 

  1. Wizyta duszpasterska – kolęda:

– 2 stycznia – Bięcino godz. 9.00

– 3 stycznia – Paprzyce godz. 14.00

– 5 stycznia – Sąborze – godz. 9.00

Ponieważ kolęduję po raz pierwszy proszę o pomoc w postaci podwiezienia samochodem. Kierowcę proszę o przybycie 15 min przed kolędą.

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.