Ogłoszenia

Przedświąteczny Kiermasz Dobroczynny – Dziękujemy!

Organizatorzy Przedświątecznego Kiermaszu Dobroczynnego w imieniu pana dyrektora – Roberta Nowaka oraz wszystkich uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Zagórzycy składają bardzo – bardzo serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspomogli szczytny cel pomocy potrzebującym, samotnym lub chorym współmieszkańcom naszej gminy biorąc udział w akcji charytatywnej, która miała miejsce w dniu 16 grudnia 2018.

 

Dzięki ofiarności i pracy wszystkich przygotowujących kiermasz udało się uzbierać rekordową sumę- 2052 złote!

 

W czwartek 20 grudnia do dziesięciorga potrzebujących z miejscowości, z których wywodzą się nasi uczniowie, dotarły świąteczne żywnościowe paczki. Tę grupę potrzebujących wytypowali sołtysowie wsi Zagórzyca, Karżniczka, Sąborze, Mianowice i Domaradz.

 

To niezwykłe – czuć wspólnotę i więź całej szkolnej społeczności w ten przedświąteczny czas!

 

Bóg zapłać wszystkim!