Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu 23 grudnia 2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Adwentu

23  grudnia 2018

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję p. Zbigniewowi Pawłowskiemu za podjecie się trudu przygotowania do posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Jednocześnie pragnę w imieniu całej wspólnoty parafialnej życzyć obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na trud posługi wzmacniania „ludu Bożego Ciałem z nieba”.

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za choinki do naszego Kościoła parafialnego w Zagórzycy –p. Leśniczemu z Karżniczki. Także parafianom z Zagórzycy, którzy na wystrój naszego Kościoła złożyli 473 zł i z Mianowic, którzy złożyli 400 zł. Dziękuję wszystkim osobom, które udekorowały nasz kościół i przygotowały go do celebracji Świat Bożego Narodzenia. Wszystkim serdecznie dziękuję: „Bóg zapłać”.

 

  1. W poniedziałek przeżywamy Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, zachęcam do zachowania postnego charakteru tego dnia. Msze św. tego dnia odprawię:

– Domaradz o godz.17.00

– Damnica o godz. 22.00

– Zagórzyca o godz.24.00

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św:

– w Zagórzycy o godz. 9.00 i 12.00

– w Damnicy o godz. 10.30

– w Domaradzu o godz. 17.00

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

  1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny, kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na budowę nowych Kościołów w naszej diecezji.

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.