Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu 16 grudnia 2018

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Adwentu

16  grudnia 2018

 

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone do puszki, w ubiegłą niedzielę, na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  2. Spowiedź św. adwentowa – wtorek 18 grudnia 2018: Zagórzyca od 16.00 – 16.55, Damnica od 17.00 – 18.00. Zachęcam do licznego udziału i skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, abyśmy mogli w sposób prawdziwie chrześcijański celebrować Święta Narodzenia Pańskiego. Proszę zadbać o ludzi starszych i chorych – aby im pomóc w przygotowaniu do sakramentu pokuty.
  3. Zapraszam na Roraty – nie tylko dzieci i młodzież ale także dorosłych, Przypominam, że dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz młodzież do bierzmowania mają obowiązek udziału w roratach. . Roraty w Zagórzycy – środę 16.30 i  w piątek  16.00, w Damnicy – środa 18.00 i piątek o godz. 15.00.
  4. Można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” oraz opłatki na stół wigilijny.
  5. Jest nowy numer „Pielgrzyma” – zapraszam do lektury.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mirosława Śpiewak – RIP.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do czwartku w godzinach: 15.00 – 15.30. Wyjątkowo w tym tygodniu w piątek kancelaria nie będzie czynna.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.