Ogłoszenia

Podwójna uroczystość!

Niedziela 11 listopada, oprócz świętowania Niepodległości Polski to również wspomnienie św. Marcina z Tours, który patronuje naszemu proboszczowi ks. Marcinowi.

Uroczysta, koncelebrowana Msza Święta została odprawiona  się o godz. 09.00 w kościele parafialnym w Zagórzycy. Podczas Eucharystii koncelebrans ks. Wiesław, delegacja SP w Zagórzycy oraz przedstawiciele poszczególnych grup i wspólnot parafialnych złożyli Solenizantowi, naszemu księdzu proboszczowi życzenia.

Po Mszy Świętej procesyjnie udaliśmy się przed „Dąb Katyński” gdzie przy tablicy pamiątkowej płk. Józefa Łęgowskiego dyrektor szkoły złożył okolicznościową wiązankę a ksiądz proboszcz pomodlił się w intencji wszystkich poległych w walce o niepodległość.

Niech dobry Pan Bóg obdarza zdrowiem i siłami oraz wspomaga i prowadzi księdza Proboszcza po ścieżkach kapłańskiego życia! Szczęść Boże!

Parafianie