OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII Niedziela Zwykła 18 listopada 2018

XXXIII Niedziela Zwykła

18 listopada 2018

1. Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia, modlitwę i wyrazy życzliwości okazane mi z okazji imienin: „Serdeczne Bóg zapłać”.
  2. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego.
  3. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw w intencji Polonii i Polaków przebywających poza granicami naszej Ojczyzny.
  4. Modlitwą wypominkową modlimy się w: środę i czwartek (20 min) przed Mszą św. w Zagórzycy i po Mszy św. w Damnicy w środę i piątek.
  5. W tym tygodniu wspominamy:

– wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

– środa – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, wspomnienie

– czwartek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

1. W następną niedzielę przezywamy Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnią niedzielę Roku Kościelnego.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do piątku w godzinach: 15.00 – 16.00.
  3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.