Ogłoszenia

W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym”

W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym” przeczytać można m.in. artykuł zatytułowany „Gdzie oni są?”.  Każdego roku policja odnotowuje około 19,5 tysięcy zaginięć Polaków, w kraju i za granicą. Ludzie giną bez względu na wiek, płeć czy status społeczny.

 

„Świętość w uśmiechu” to z kolei próba odpowiedzi na pytanie dlaczego świętość wydaje się dziś nieatrakcyjna i dlaczego temat ten wywołuje zażenowanie u samych wierzących? Jak pisze Ojciec Robert Kwiatek, nasze wyobrażenie o świętości jest często dalekie od jej prawdziwego obrazu.

 

O tym, jak wgląda życie Polonii na Greenpoincie w Nowym Jorku, miejscu gdzie, żyje jedno z największych skupisk Polaków, znaleźć można w rozmowie zatytułowanej „Mała Polska w wielkim świecie”.

To tylko wybrane artykuły więcej w najnowszym wydaniu dwutygodnika „Pielgrzym”.