III Niedziela Wielkiego Postu 3 marca 2024

III Niedziela Wielkiego Postu

3 marca 2024

1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone na polskich misjonarzy – przekazaliśmy 898 zł.

2. W środę zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 w kościele parafialnym. Szczególnie zapraszam na nowennę rodziny, które w minionym tygodniu nawiedziła Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Tego dnia odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną od godz. 8.00.

4. W I czwartek miesiąca zapraszam na Nowennę ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP. Karteczki z prośbami i podziękowaniami można składać do skrzyneczki.

5. W piątek przezywamy Święto 552 rocznicy poświęcenia Bazylki Katedralnej w Pelplinie.

6. W każdy piątek Droga Krzyżowa:

Domaradz 16.30

Damnica 16.30

Zagórzyca 18.00

Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej Msza św.

Przypominam kandydatom do bierzmowania i I Komunii św. o obowiązku uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych.

1. Gorzkie Żale” będziemy śpiewać w każdą niedzielę:

Domaradz – 16.10 (przed Mszą św.)

Damnica – po Mszy św. o godz. 7.00

Zagórzyca – po Mszy św. o godz. 8.30

1. Można zapisywać się na projekcję filmu: „Powołany 2” – 14 marca br. godz. 18.00. Zapisywać się można u p. Zbigniewa Pawłowskiego.

2. Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej w Wejherowie. Wyjazd w Niedzielę Palmową – 24 marca o godz. 12.00. Zapisywać można się u pani Danuty Mielszczuk i Leokadii Nowak.

3. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej i I szkoły średniej. Na to spotkanie przynosimy grabie. Obecność obowiązkowa.

4. W sobotę o godz.9.15 spotkanie dla rodziców, których dzieci mają w tym roku przystąpić do Sakramentu Pokuty i I Komunii św.

5. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

Agnieszka Formela – 500 zł

Damnica:

Ofiarodawcy anonimowi – 500 zł

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.