VI Niedziela Zwykła 11 lutego 2024

VI Niedziela Zwykła

11 lutego 2024

1. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek o godz. 17.00 – chcemy w ten sposób przygotować się do Wielkiego Postu. Podczas adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  2. W środę rozpoczynamy Wielki Post – okres przemiany życia i nawrócenia. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły – jakościowy i ilościowy. Zachęcam do postanowień wielkopostnych – w kościele parafialnym zostanie wyłożona księga gdzie można odnotować swoje postanowienia. Tego dnia kancelaria parafialna jest nieczynna
  3. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem:

Domaradz – 16.00, Damnica – godz. 17.15, Zagórzyca 18.30.

Po Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz Ukrainy.

1. W każdy piątek Droga Krzyżowa:

Domaradz 16.30

Damnica 16.30

Zagórzyca 18.00

Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej Msza św.

Przypominam kandydatom do bierzmowania i I Komunii św. o obowiązku uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych.

1. „Gorzkie Żale” będziemy śpiewać w każdą niedzielę:

Domaradz – 16.30 (przed Mszą św)

Damnica – po Mszy św. o godz. 7.00

Zagórzyca – po Mszy św. o godz. 8.30

1. W następną niedzielę kolekta w naszej diecezji przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Polecam ją Waszej ofiarności.
  2. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

Danuta Wrzesińska – 200 zł

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Remiszewskiego i śp. Marię Pałucką – R.I.P
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.