Wyniki V szkolno-parafialnego konkursu plastycznego  “Jan Paweł II w oczach i sercach dzieci”

W niedziele 22 października w kościele parafialnym w Zagórzycy został rozstrzygnięty V konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach i sercach dzieci”.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu parafii Zagórzyca. Łącznie do konkurs zgłoszono ponad 40 prac przedstawiających życie i pontyfikat Jana Pawła II.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:

kategoria przedszkolaki:

1 miejsce- Stanisław Zbrzeźniak,

2 miejsce- Maciej Zander,

3 miejsce- Karolina Woś,

Wszyscy  wyróżnieni uczniowie są uczniami przedszkola w Zagórzycy

kategoria klas I- III SP:

1 miejsce- Antoni i Oleg Pałuccy

2 miejsce- Martyna Malinowska,

3 miejsce- Tatiana Krzymińska

wyróżnienia- Fabian Wójtowicz, Alicja Wójcik, Adam Dopierała, wszyscy uczniowie z SP w Zagórzycy,

kategoria klas VIII- IV SP:

1 miejsce- Zuzanna Krysiak- SP Damnica

2 miejsce- Lena Szyca- SP Zagórzyca

3 miejsce- Kacper Kapczyński- SP Zagórzyca

wyróżnienia- Igor Olesiak SP Zagórzyca

Prace wyróżnionych uczestników zostały wystawione i udostępnione podczas XXI Tygodnia Papieskiego we wnętrzu kościoła parafialnego w Zagórzycy. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i słodycze. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Katecheta Zbigniew Pawłowski