XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022

XXX Niedziela Zwykła

23 października 2022

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przekazaliśmy 1214 zł. Dziękuję także za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na misje.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej:

– Zagórzyca pól godziny przed Mszą św.

– Damnica o godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.30

1. W środę od godz. 16:30 – 17:15 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych w :

– Amelia Jan Szczurko – 200 zł

– Marzena Michał Kawka – 100 zł

1. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarze diecezjalne: duże w cenie 15 zł i małe 10 zł.
  2. Zostały wyłożone kartki na wypominki jednorazowe aby wypisać imiona zmarłych za których będziemy się modlili.
  3. W następną niedzielę zostaną wręczone nagrody za udział w konkursie z okazji dnia papieskiego na Mszy św. o godz.11.15.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej i kl. I szkoły średniej w sobotę 29 października o godz. 9.00. Kandydaci przynoszą na to spotkanie grabie.
  5. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na „Weekend dla narzeczonych” 25 – 27 listopada 2022r. w Białogórze. Udział w tym programie jest ważnym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl.
  6. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.