XXVIX Niedziela Zwykła – 16 października 2022

XXVIX Niedziela Zwykła

16 października 2022

1. Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Wychodząc z kościoła możemy wesprzeć dzieło stypendialne składając ofiarę do puszki.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej:

– Zagórzyca pól godziny przed Mszą św.

– Damnica o godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.30

1. W środę od godz. 16:30 – 17:15 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych w Damnicy:

– rodzinom: Kirko, Lubińskim. Pytlak – 150 zł.

1. Od następnej niedzieli, można wychodząc z kościoła, można będzie nabyć kalendarze diecezjalne: duże w cenie 15 zł i małe 10 zł.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na misje katolickie – polecam ją Waszej ofiarności.
  3. Zostały wyłożone kartki na wypominki jednorazowe aby wypisać imiona zmarłych za których będziemy się modlili.
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jerzego Barszcz – R.I.P.
  5. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.