XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022

XIII Niedziela Zwykła

26 czerwca 2022

1. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Patryka Jutrzenkę Trzebiatowskiego, który na czas mojego urlopu będzie pełnił posługę duszpasterską.
  2. W środę przeżywamy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – tego dnia kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – polecam ją waszej ofiarności.
  3. W środę o godz. 18.00 – 18.45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  4. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne:

– w I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne także z naszej parafii.

– I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Okazja do sakramentu pokuty:

– Zagórzyca – środa podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 – 18.45

– Damnica od godz. 16.30

Osoby starsze i chore z posługą sakramentalną odwiedzę w drugiej połowie lipca. Termin zostanie podany później.

1. Jest do nabycia nowy numer Pielgrzyma – zachęcam do lektury naszego czasopisma.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Karolina Kosucho, st. wolnego, Damnica

Emil Piątek, st. wolnego, Radom zapowiedź II

Natalia Kopińska, st. wolnego, Damnica

Tomasz Chudzik, st. wolnego, Damnica zapowiedź I

Katarzyna Łaga, st. wolnego, Sąborze

Adrian Dembowy, st. wolnego, Sławno zapowiedź I

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.