Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna – 22 maja 2022

VI Niedziela Wielkanocna

22 maja 2022

  1. Trwamy w modlitwie do Matki Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy przy naszych krzyżach i kapliczkach. W Damnicy nabożeństwo codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w kościele. W Zagórzycy przed Mszą święta – natomiast w środę o godz. 16.30 (przed nowenną).
  2. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy o urodzaje we wtorek i środę przed Mszą św. o godz. 17.00.
  3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w środę i czwartek o godz. 18.30 w kościele parafialnym.
  4. W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na nasze inwestycje:

Damnica – 100 zł – ofiarodawcy anonimowi

  1. W związku z akcją: „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie SS. Matki Bożej Loretańskiej”, dnia 24 maja do dodz.16.00, możemy złożyć zużyty lub nieużywany sprzęt elektryczny i elektroniczny na parkingu przy kościele w Zagórzycy.
  2. Zachęcam do lektury nowego numeru „Pielgrzyma”.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.