XXXIII Niedziela Zwykła – 14 listopada 2021

XXXIII Niedziela Zwykła

14 listopada 2021

1. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw i solidarności z Kościołem prześladowanym. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta z tej uroczystości przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ją waszej ofiarności.
  3. Tego dnia wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć migrantów na granicy polsko – białoruskiej.
  4. W piątek w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje w ramach przygotowania do bierzmowania dla klas 8 Szkoły Podstawowej. Początek rekolekcji w Szkole Podstawowej w Zagórzycy o godz. 17.30. Rekolekcje zakończą się w sobotę o godz.15.30. Udział w rekolekcjach jest koniecznym warunkiem w procesie przygotowania do bierzmowania – obecność obowiązkowa.
  5. Modlitwą wypominkową modlimy się :

Zagórzyca – wtorek i czwartek

Damnica – środa i pątek

Domaradz – sobota

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.
  2. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Ofiarodawcom anonimowym – 300 zł

– Janina Ferdynus – 200 zł

– Teresa Jan Wasiura – 200 zł

– Aniela Jan Szczurko – 200 zł

– Ewa Marek Pałuccy – 200 zł

– Elżbieta Mirosław Kanka – 1000 zł

Damnica:

– Krystyna Łoś – 200 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach

1. We wtorek o godz. 10.00 w Damnicy pogrzeb śp. Ilony Gąsior – R.I.P.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.