Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021

VI Niedziela Wielkanocna

9 maja 2021

  1. Zapraszam na Mszę z procesją o urodzaje we wtorek i środę. Mszę rozpoczniemy procesją o godz. 17.40 w kościele parafialnym. Niech nie zabraknie naszej troski o dar chleba, nie tylko dla nas, ale także dla wszystkich mieszkańców naszej planety oraz w sposób szczególny za tych którzy cierpią głód.
  2. W czwartek, 13 maja, wspominamy NMP z Fatimy. Tego dnia pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Tego dnia Mszy św. i modlitwie różańcowej będzie przewodniczył ks. Marek Matyszek – pochodzący z naszej parafii. Dokona także poświęcenia figury Matki Bożej Fatimskiej – której jest fundatorem.
  3. W Następna niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Nabożeństwa majowe:

Domaradz 19.00 – od poniedziałku do piątku

Damnica 17.40 – od poniedziałku do piątku

Zagórzyca 15 min przed Mszą św.

  1. 1 kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. 4 maja do pracy przystępują rachmistrzowie, którzy będą dzwonić do mieszkańców. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Róża Kędra, st. wolnego, Damnica

Maksymilian Chmielewski, st. wolnego, Węgorzyno zap. III