V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021

V Niedziela Wielkanocna

2 maja 2021

1. Jutro przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski. Porządek Mszy św:

Domaradz – 7.00

Damnica – 9.00

Zagórzyca – 8.30 i 10.00

1. Zapraszam na Mszę św. ku czci św. Józefa:

Zagórzyca – wtorek – godz.17.00

Damnica – czwartek – godz. 18.00

1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

– w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

– w pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy NSPJ za grzechy nasze i całego świata.

Tego dnia odwiedzę chorych od godz.8.30. Okazja do spowiedzi w czwartek o 17.30 – Damnica. Zagórzyca piątek od 17.30. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek w Zagórzycy od 17.15.

1. Nabożeństwa majowe:

Domaradz 16.30 – od poniedziałku do piątku

Damnica 17.40 – od poniedziałku do piątku

Zagórzyca 15 min przed Mszą św.

5. W sobotę o godz 10. w Zagórzycy odprawiona zostanie Msza św. w intencji członków OSP w Damnicy i ich rodzin, po której zostaną poświęcone dwa busy, a następnie nowy krzyż na cmentarzu w Damnicy.

6. kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. 4 maja do pracy przystępują rachmistrzowie, którzy będą dzwonić do mieszkańców. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Róża Kędra, st. wolnego, Damnica

Maksymilian Chmielewski, st. wolnego, Węgorzyno zap. II