OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2020

III Niedziela Wielkiego Postu

15 marca 2020

1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na planowane inwestycje w Zagórzycy:

– Wacław Dąbrowski z Karżniczki  – 100 zł

– Helena i Albin Szewc z Zagórzycy – 100 zł

– Tadeusz Bubniak z Zagórzycy –  100zł

– anonimowym darczyńcom –  300zł.

1. Bardzo dziękuję osobom, które w środę pomimo niesprzyjającej pogody uporządkowały teren przy kościele. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W związku z stanem epidemiologicznym zostały odwołane rekolekcje dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Przy tej okazji apeluję do Wszystkich parafian o zapoznanie się z komunikatami umieszczonymi na naszej stronie parafialnej.

Proszę również unikać paniki, która jest równie groźna jak korona wirus.

Pamiętajmy, że jest Wielki Post przebywając w domu warto za pośrednictwem mediów duchowo uczestniczyć we Mszy św. (Szczegółowy program jest zamieszczony w gablotach i na stronie internetowej).

Jednocześnie informuję, żeby często korzystać z naszej strony gdyż tam będą umieszczane nie tylko bieżące komunikaty ale także propozycje rozważań.

1. Kancelaria parafialna jest czynna w środę i piątek od 15.30 – 16.00 w sprawach wymagających osobistego kontaktu. Inne sprawy możemy załatwić telefonicznie w godz. 15.00 – 16.00 . W sprawach pilnych o każdej porze pod numerem 508 850 989.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:

Domaradz godz.17.00

Damnica godz. 17.00 w łączności z Mszą św.

Zagórzyca godz. 18.30 w łączności z Mszą św.

W każdy piątek jest także możliwość udziału w Drodze Krzyżowej w Damnicy bezpośrednio po nabożeństwie w kościele.

Gorzkie Żale śpiewamy:

Domaradz – sobota przed Mszą św. o godz. 17.00

Damnica – po Mszy św. o godz. 7.00

Zagórzyca po Mszy św. o godz. 8.30

W czasie nabożeństw wielkopostnych prosimy o nowe powołania kapłańskie. Jednocześnie przed każdą Mszą św. w dzień powszedni 10 min. przed nabożeństwem modlimy się w tej intencji Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”