OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu 15 grudnia 2019

III Niedziela Adwentu

15 grudnia 2019

1. Wychodząc z kościoła można złożyć do puszki ofiarę na pomoc poszkodowanym z powodu utraty domu w Wiatrowie. Bardzo dziękuję OSP w Damnicy za podjęcie się trudu zbiórki.
  2. 17 grudnia – wtorek – okazja do spowiedzi św. adwentowej. Zapraszam wszystkich do skorzystania z tej okazji.

Zagórzyca od godz. 16.00 – 17.00

Damnica  od godz. 17.20 – 18.20.

1. Zapraszam wszystkich do udziału w Roratach:

– w Zagórzycy – wtorek i czwartek o godz. 17.00

– w Damnicy – środa i piątek o godz. 18.00

– w Domaradzu – sobota o godz.17.00

Dzieci  przychodzą na tę Mszę św. z lampionami.

Szczególnie zapraszam osoby, które do tej pory nie uczestniczyły w roratach.

1. Wychodząc z kościoła można nabyć: świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” – w cenie 8 zł oraz opłatek na stół wigilijny.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Łukasza Szczepaniaka. Zmarłego polecajmy miłosierdziu Bożemu.
  3. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.