OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII Niedziela Zwykła 17 listopada 2019

XXXIII Niedziela Zwykła

17 listopada 2019

1. Dziękuję za ofiary złożone podczas dzisiejszej Mszy św. – są one przeznaczone na WSD w Pelplinie.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy wypominkowej:

– Zagórzyca: wtorek i czwartek – po Mszy św. i w środę 20 min przed Mszą.

– Damnica: środa i piątek – po Mszy św. i 20 min przed Mszą w niedzielę o godz. 7.00

Domaradz: sobota – 20 min przed Mszą św.

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma” – zapraszam do lektury.
  2. W następną niedzielę przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę roku kościelnego.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Repke, a we wtorek o godz. 10.30 pogrzeb śp. Teresy Szmidtka. Zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu.
  4. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.