Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła 13 października 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła

13 października 2019

  1. Dziś przeżywamy po raz XIX Dzień Papieski, którego zawołaniem są słowa: „Wstańcie, chodźmy!”. Przed Kościołem jest zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia – na zdolnych i utalentowanych młodych ludzi, którzy budują prawdziwy żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  2. Zapraszam na nabożeństwo związane z ostatnim objawieniem się Matki Bożej w Fatimie. O godz. 19.30 – rozpoczniemy ją adoracją Najświętszego Sakramentu a o godz. 20.15 rozpoczniemy modlitwę różańcową. Na to nabożeństwo przychodzimy ze świecami.
  3. Bardzo dziękuję ofiarodawcom i wykonawcom upiększenia otoczenia wokół ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej– jest to nadzwyczajny miesiąc modlitwy w intencji misji św. Wszystkie nabożeństwa ofiarujemy właśnie w tej intencji prosząc jednocześnie „Pana żniwa – aby wyprawił nowych robotników do pracy w winnicy Pańskiej” – także z naszej parafii.

Nabożeństwa Różańcowe:

–  wtorek i czwartek – Zagórzyca w łączności ze Mszą św.

– środa i piątek – Damnica w łączności ze Mszą św.

– sobota przed Mszą św. w Domaradzu.

Przypominam że kandydaci do bierzmowania oraz dzieci przygotowujące się do sakramentu pokuty i Eucharystii  w nabożeństwach różańcowych uczestniczą w sposób obowiązkowy.

  1. W następną niedzielę przeżywamy niedzielę misyjną – kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na misje katolickie. Tego dnia wspieramy modlitwą i ofiarami misjonarzy oraz modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  2. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa patrona naszej parafii.