Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI Niedziela Zwykła 21 lipca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI Niedziela Zwykła

21 lipca 2019

  1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary w czasie dzisiejszej kolekty.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. Marię Magdalenę, we wtorek św. Brygidę – patronkę Europy, w środę św. Kingę – patronkę samorządowców, w piątek świętych Joachima i Annę – rodziców NMP (w tym dniu w szczególny sposób pragniemy pamiętać w naszych modlitwach o rodzicach, dziadkach, najstarszych naszych parafianach i emerytach).
  3. W czwartek wspominamy św. Jakuba Starszego i św. Krzysztofa. Jest to dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów. Tego dnia, po Mszy św. w kościele parafialnym w Zagórzycy, błogosławieństwo i poświęcenie naszych pojazdów. Serdecznie zachęcam do przybycia tego dnia do naszego kościoła parafialnego.
  4. W imieniu organizatorów pragnę poinformować, że 27 lipca br. o godz. 11, w Damnicy, rozpocznie się festyn rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci i całych rodzin.
  5. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wstawiennictwa św. Józefa, patrona naszej parafii. Wszystkim, którzy wypoczywają na urlopach i wakacjach składam serdeczne życzenia Bożych łask, dobrej pogody oraz regeneracji sił fizycznych i duchowych.