Ogłoszenia

Sukces młodych uczennic

Nasze parafianki Anna Repke, uczennica ZS w Damnicy oraz Katarzyna Pawłowska, uczennica SP w Zagórzycy odniosły sukces w etapie rejonowym X Konkursu Biblijnego organizowanym przez Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej, nad którym honorowy patronat objął ordynariusz diecezji pelplińskiej ks. bp Ryszard Kasyna oraz Pomorski Kurator Oświaty p. Monika Kończyk. Dziewczynki awansowały do etapu finałowego, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Pelplinie. Sukces jest tym większy, iż tylko trzem uczniom z rejonu lęborskiego udało się awansować do ostatniego III etapu konkursu.

Dziewczynki do konkursu przygotowywali katecheci: p. Dorota Suliki p. Zbigniew Pawłowski.

Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas ostatniego etapu konkursu!

Tegoroczną tematyką konkursu jest Ewangelia św. Mateusza.