Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła 24 lutego 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła

24 lutego 2019

 

  1. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca. Osoby starsze i chore odwiedzę z posługą sakramentalną od godz. 8.15. Okazja do spowiedzi św. w Zagórzycy od godz. 16.00 i w Damnicy od godz. 17.30.

 

  1. Spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania w czwartek w Zagórzycy o godz.16.30 Obecność obowiązkowa.

 

  1. Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”

W najnowszym numerze „Pielgrzyma” można znaleźć wiele ciekawych wywiadów. „Idąc, głoście Ewangelię” to rozmowa z biskupem nominatem, Arkadiuszem Okrojem zdradzająca jego przemyślenia w przededniu rozpoczęcia posługi biskupiej.

Jeżeli leżą ci na sercu sprawy ekologii, zwłaszcza te dotyczące roli i kondycji drzew, przeczytaj wywiad z dr Leszkiem Kożuchowskim pt. „Gościu, siądź pod mym liściem”.

Anna Świtalska, świecka misjonarka, w wywiadzie pt. „Jadą do tych, o których zapomniał świat” dzieli się z nami swym doświadczeniem z posługi misyjnej w Brazylii, wśród prostytutek i dzieci żyjących na ulicy.

Czy rzeczywiście mięso i mleko nam szkodzi? Sławek Walkowski w felietonie pt. „Ludzie, jedzcie kapustę!” w swoim stylu rozprawia się z modnymi dietetycznymi teoriami.

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.