Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela Zwykła 4 listopada 2018

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXXI Niedziela Zwykła

4 listopada 2018

  1. W dniach od 1 do 8 listopada (codziennie jeden raz) za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych w czyśćcu.
  2. Modlitwą wypominkową modlimy się w: środę i czwartek (20 min) przed Mszą św. w Zagórzycy i po Mszy św. w Damnicy w środę i piątek.
  3. W piątek przeżywamy święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, tego dnia w Damnicy przy ul. Szkolnej (przy placu zabaw) zostanie poświęcona figura Pana Jezusa umieszczona na krzyżu. Bardzo serdecznie dziękuję artyście i ofiarodawcy P. Pawłowi Obert.
  4. W sobotę przeżywamy; „Most modlitewny” z Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. Tego dnia wspólnota WSD modli się w intencji naszej Parafii a my modlimy się za WSD. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową w intencji WSD o godz. 15.30 po której odprawimy Mszę św.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do piątku w godzinach: 15.00 – 16.00.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.