Ogłoszenia

Ważna informacja dla uczniów klas VII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania

„Od września 2016 roku wchodzi w życie nowa, ujednolicona formacja kandydatów do bierzmowania, która będzie obowiązywać we wszystkich parafiach diecezji pelplińskiej. […] Przez gorliwe zaangażowanie w przygotowanie dajcie świadectwo waszej wiary i odwagi. Droga wasza, zajęcia i poszczególne spotkania będą zapisane w indeksach, które traktujcie, proszę, jako mapę w wędrówce, jako GPS, który prowadzi was do celu”. Fragment listu Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny.

Moi drodzy!

Rozpoczęliście przygotowanie do bierzmowania, złożyliście podania a teraz będziecie przeżywać swoje rekolekcje GPS.

Rekolekcje rozpoczną się 19 października 2018 r. (piątek ) o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej w Potęgowie a zakończą się w sobotę.

Niech czas rekolekcji będzie dla Was czasem ofiarowania swojego życia Panu Jezusowi!