Ogłoszenia

W najnowszym numerze dwutygodnika “Pielgrzym”

W najnowszym numerze dwutygodnika “Pielgrzym” przeczytać można m.in. artykuł ks. Sławomira Kunki zatytułowany “W promieniach Bożego Ojcostwa”. Tekst nawiązuje do przypadającej właśnie, 40-ej rocznicy, pontyfikatu Jana Pawła II.

 

“Szturm do nieba” to z kolei tekst, który przybliża istotę nowenny pompejańskiej, modlitwa  przeżywa obecnie w Polsce swój renesans.

 

O tym, jak wygląda współcześnie studenckie życie, mówi artykuł zatytułowany “Nie tylko sesją żyje student”.

 

W stałym cyklu historia Jan Hlebowicz nawiązuje do historycznych wątków filmu Filipa Bajona- “Kamerdyner”. Reżyser porusza w nim bardzo ważną i długo przemilczaną sprawę trudnych relacji kaszubsko-niemieckich na Pomorzu.

 

To tylko wybrane artykuły z najnowszego wydania “Pielgrzyma”.