XII Niedziela Zwykła 23 czerwca 2024

XII Niedziela Zwykła

23 czerwca 2024

1. Zapraszam na pielgrzymkę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kłębowie. Wyjazd dnia 27 czerwca o godz. 18.00 Zapisywać się można u p. Danuty Mieleszczuk.
  2. Zapraszam także na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Zamartem k/Chojnic. Wyjazd 6 lipca o godz. 5.50 – powrót ok. godz. 20.00. Koszt pielgrzymki 50 zł.  Zapisywać się można u p. Danuty Mieleszczuk.
  3. W czwartek przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy – głównej patronki naszej diecezji.  Tego dnia zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  4. W sobotę przeżywamy Uroczystość Św. Piotra i Pawła – kolekta tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Msze św. Domaradz 16.30 i Zagórzyca 18.00.
  5. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Anna Jerzy Skwira – 300 zł

Damnica:

– ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

• We wtorek o godz. 11.00 pogrzeb ś.p. Bernardy Deik – R.I.P.
  • Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.