IX Niedziela Zwykła 2 czerwca 2024

IX Niedziela Zwykła

2 czerwca 2024

1. Dziękuję za ofiary, które złożyły dzieci pierwszokomunijne na Papieskie Dzieło Misyjne – przekazaliśmy 1.350 zł.
  2. Bardzo dziękuję budowniczym domków na Uroczystość Bożego Ciała oraz wszystkim za dekorację trasy i domów. W sposób szczególny dziękuję Policji i braci strażackiej z OSP Damnica.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne. Tego dnia przypada rocznica wizyty Św. Jana Pawła II w Pelplinie.
  4. W I piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Tego dnia Przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – na zakończenie poświęcimy wianki.
  5. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi– 200 zł

1. W następną niedzielę przed naszymi kościołami zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o godz. 17.40 w Zagórzycy.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Urszulę Pawłowską i śp. Krystynę Nowak – R.I.P.
  4. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.