Wniebowstąpienie Pańskie 12 maja 2024

Wniebowstąpienie Pańskie

12 maja 2024

1. Trwamy w modlitwie do Matki Bożej. Zapraszam do udziału we wspólnej modlitwie majowej;

– Zagórzyca – przed Mszą św.

– Damnica – o godz. 17.30

– Domaradz – godz. 18.00

Także przy krzyżach i kapliczkach na terenie naszej parafii.

1. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek o godz. 19.00 w Zagórzycy. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 19.45 – Msza św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej i nabożeństwo fatimskie. Przynosimy ze sobą świece.
  2. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 17.00, środa, czwartek piątek o godz. 17.30.
  3. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi– 500 zł

Na remont posadzki (poza prezbiterium) wydaliśmy łącznie 40.583 zł.

1. W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia zostaną poświęcone książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.15. Kolekta tej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.