V Niedziela Wielkanocna 28 kwietnia 2024

V Niedziela Wielkanocna

28 kwietnia 2024

1. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 17.00 w Damnicy. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. Następnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  2. W środę na godzinę 18.00 zapraszam rodziców dzieci I komunijnych do generalnego posprzątania kościoła (proszę wewnętrznie podzielić się na grupy).
  3. W czwartek przeżywamy I czwartek miesiąca – tego dnia modlimy się o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W naszej parafii to także dzień nowenny ku czci św. Józefa – zapraszam na Msze św. o godz. 17.00.
  4. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św.:

– Domaradz 7.00

– Zagórzyca 8.30 i 11.15

– Damnica 10.00

Jest to jednocześnie I piątek miesiąca – wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata.

1. W I sobotę miesiąca zapraszam na Msze św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.30 w Zagórzycy
  1. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi– 2 000 zł

– Edward Kapczyński – 200 zł

– Alina Marian Filipczak – 400 zł

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Katarzyna Łukasik, stanu wolnego, Damnica

Bartosz Zołotar, stanu wolnego, Damnica – zapowiedź III

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.