Niedziela Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2024

Niedziela Miłosierdzia Bożego

7 kwietnia 2024

1. Dziękuję za ofiary złożone na Katolicki Uniwersytet Lubelski – przekazaliśmy: 1.754 zł.
  2. Dzisiaj przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego – zapraszam na godzinę miłosierdzia, na godz. 15.00, do kościoła parafialnego w Zagórzycy.
  3. Dzisiejsza zbiórka do puszek jest przeznaczona na cele charytatywne
  4. W poniedziałek przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  5. Zapraszam w środę na ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU O GODZ. 17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. O 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Szczególnie zapraszam rodziny, które w minionym tygodniu nawiedziła ikona Matki Bożej.
  6. W środę odwiedzę osoby chore i starsze od godz. 8.00 – z posługą sakramentalną.
  7. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

– Rodzina Kołkowskich – 200 zł

– Anna Jerzy Skwira – 300 zł

Pragnę poinformować, że w połowie kwietnia rozpoczniemy wymianę posadzki w całym kościele parafialnym. Zachęcam do wsparcia tej inwestycji.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefana Deika – R.I.P.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły średniej, którzy w czerwcu mają przystąpić do sakramentu bierzmowania, w sobotę o godz. 9.00.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Adrianna Cichewicz, stanu wolnego, Kluki

Marek Czarniak, stanu wolnego, Damnica – zapowiedź I

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.