Niedziela Zmartwychwstania 31 marca 2024

Niedziela Zmartwychwstania

31 marca 2024

1. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy świętych:

Domaradz – godz. 7.00

Zagórzyca – godz. 8.30 i 11.15

Damnica – godz. 10.00

Kolekta tego dnia przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i szkolnictwo katolickie.

1. Dziękuję mieszkańcom Wielogłów za ofiarę 200 zł na kwiaty do grobu Pańskiego.
  2. Dziękuję za ofiary złożone na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego – przekazaliśmy: 1.536 zł.
  3. Zapraszam w środę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. O 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Szczególnie zapraszam rodziny, które w minionym tygodniu nawiedziła ikona Matki Bożej.
  4. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Msza św. z nowenną ku czci św. Józefa o godz. 17.00. Na kartkach można wypisywać swoje prośby i podziękowania, które zostaną przedstawione w czasie nowenny.
  5. W I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata.
  6. W I sobotę miesiąca zapraszam na Mszę św. wynagradzającą ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny na godz. 7.30 w kościele parafialnym. Po Mszy św. odmówimy różaniec święty. Istota wynagradzania Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny zostanie wyjaśniona na stronie internetowej.
  7. W następna niedzielę przezywamy Święto Miłosierdzia Bożego – zapraszam na godzinę miłosierdzia, na godz. 15.00, do kościoła parafialnego w Zagórzycy.
  8. W niedzielę Miłosierdzia Bożego przed naszymi kościołami zbiórka do puszek na cele charytatywne.
  9. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

Ofiarodawcy anonimowi 2.400 zł

Pragnę poinformować, że w połowie kwietnia rozpoczniemy wymianę posadzki w całym kościele parafialnym. Zachęcam do wsparcia tej inwestycji.

1. W Wielki Piątek pożegnaliśmy śp. Tomasza Dudek. Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek o godz. 17.00.

W środę o godz. 11.30 pogrzeb śp. Stefana Deika

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.