I Niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2024

I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2024

1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone na Ukrainę w Środę Popielcową. Przekazaliśmy do Caritas 935 zł.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Serdecznie dziękuje za ofiary.
  3. W następną niedzielę rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej doroczne ćwiczenia duchowe – rekolekcje wielkopostne. Głosić je będzie O. Władysław Surdyka z Gliwic.
  4. We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – z klasy I szkoły średniej i klasy 8 szkoły podstawowej. Obecność obowiązkowa.
  5. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 17.00. Następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Podczas adoracji okazja do sakramentalnego pojednania się z Panem Bogiem.
  6. W każdy piątek Droga Krzyżowa:

Domaradz 16.30

Damnica 16.30

Zagórzyca 18.00

Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej Msza św.

Przypominam kandydatom do bierzmowania i I Komunii św. o obowiązku uczestniczenia w nabożeństwach wielkopostnych.

1. „Gorzkie Żale” będziemy śpiewać w każdą niedzielę:

Domaradz – 16.30 (przed Mszą św.)

Damnica – po Mszy św. o godz. 7.00

Zagórzyca – po Mszy św. o godz. 8.30

1. W następną niedzielę zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy.
  2. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

Barbara Kornecka – 500 zł

Zygmunt Zaryczański – 500 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

– Damnica:

Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.