Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2024

IV Niedziela Zwykła

28 stycznia 2024

  1. Bardzo dziękuję za tegoroczne zaproszenia do domów w ramach wizyty duszpasterskiej. Bardzo dziękuję za wspólna modlitwę, rozmowy, ofiary i życzliwą atmosferę.
  2. Zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Viator” – dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.15.
  3. W środę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. O godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza św. tego dnia odprawiana jest ku czci św. Józefa i po niej nowenna. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania – przed I piątkiem miesiąca.
  4. 1 lutego (czwartek) będziemy modlili się o nowe święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Tego dnia od godz. 8.30 odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną.
  5. W czwartek jest parafialny wyjazd do Multikina na film „Powstaniec 1863”. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapisów można dokonać u p. Zbigniewa Pawłowskiego.
  6. W pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Tego dnia przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego – podczas Mszy św. poświęcimy świece. Zapraszam rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. – poświęcimy świece dla tych dzieci. Tego dnia kolekta przeznaczona jest na zakony kaluzurowe.
  7. Bardzo dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– Zagórzyca:

Janina Jerzy Bubniak– 1.000 zł

Helena Albin Szewc– 500 zł

Jadwiga Tadeusz Bubniak – 200 zł

Wanda Ryszard Szmidtka – 200 zł

Ofiarodawcy anionimowi – 200 zł

  1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.