IV Niedziela Adwentu 23 grudnia 2023

IV Niedziela Adwentu

23 grudnia 2023

1. Pragnę podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie wystroju świątecznego we wszystkich świątyniach naszej parafii. Przy tej okazji składam podziękowanie p. Krzysztofowi Kowalko – „Serdeczne Bóg zapłać”.
  2. Pragnę podziękować wszystkim, którzy skorzystali z okazji do sakramentu pokuty. Było to przepiękne świadectwo – takiej ilości osób długo nie widzieliśmy.
  3. Bardzo dziękuje p. Danielowi Salonke i Stanisławowi Formela za zbudowanie nowej ambony w naszej świątyni parafialnej. Dziękuję także ofiarodawcom anonimowym, którzy zakupili nowy pulpit pod mszał ołtarzowy. Koszt tego zakupu 1950 zł.
  4. Porządek Mszy św. w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia:

– 20.00 – Domaradz

– 21.15 – Damnica

– 22.30 Zagórzyca

Pragnę przypomnieć, że Msza św. wigilijne nie jest Mszą św. niedzielą więc proszę wybrać udział w niedzielnej Mszy św. w sobotę wieczorem lub w niedzielę przed południem.

1. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św:

– godz. 8.30 i 11.15 – Zagórzyca

– godz. 10.00 – Damnica

– godz. 16.30 – Domaradz

1. W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek przed kościołami przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy:

– 27 grudnia (środa) – Bięcino – godz. 9.00.

– 28 grudnia (czwartek) – Sąborze – godz. 9.00

– 29 grudnia (piątek) – Stara Dąbrowa – godz. 9.00

– 30 grudnia (sobota) – Domaradz – godz. 9.00

Proszę o pojazd 15 min przed kolędą.

1. Dzieciom” i opłatki na stół wigilijny.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.