II Niedziela Adwentu 10 grudnia 2023

II Niedziela Adwentu

10 grudnia 2023

1. Wychodząc z kościoła można do puszek złożyć ofiarę na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
  2. Zapraszam na Msze św. roratnie:

– Zagórzyca: środa i czwartek dorośli godz. 7.00

– Zagórzyca i Damnica – wtorek i piątek – dzieci

– Domaradz – sobota 16.30

Na Msze św. przynosimy lampiony a dzieci również serduszka z wypisanymi postanowieniami. Przypominam kandydatom do bierzmowania i I Komunii św. o obowiązku udziału w roratach.

1. W środę zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu o godz.6.30. Następnie roraty dla dorosłych.
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych w Zagórzycy:

– Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

– Teresa Zygmunt Wrzeszczyńscy – 200 zł

1. W naszej parafii od Adwentu Msza św. w Domaradzu będzie odprawiana o godz. 16.30.
  2. Osoby chore i starsze odwiedzę bliżej Świąt Bożego Narodzenia – 20 grudnia. Jest to jednocześnie dzień spowiedzi adwentowej w naszej parafii.
  3. Wychodząc z kościoła można nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” i opłatki na stół wigilijny.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.
  5. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.