XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2023

XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada 2023

1. Dzisiaj na Mszy św., o godz. 11.15, będziemy dziękowali Panu Bogu za dar Niepodległości Polski. Po Mszy św. zapraszamy na koncert patriotyczny „Zdążyć przed północą”
  2. Wychodząc z Kościoła można do puszki złożyć ofiarę na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – polecam ją Waszej ofiarności.
  3. We wtorek w Potęgowie o godz. 18.00 Msza święta sprawowana przez kapłanów naszego dekanatu w intencji zmarłych kapłanów.
  4. W środę od godz.16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu – po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  5. W środę wyjeżdżamy na projekcję filmu „Oblicze Jezusa”. Wyjazd z Damnicy o godz. 18.15, kolejne przystanki co 3 minuty. W Zagórzycy przystanek przy kościele.
  6. Modlitwą wypominkową za zmarłych modlimy się:

– Zagórzyca –czwartek i piątek o godz. 16.30

– Damnica – czwartek i piątek przed Mszą św.

– Domaradz – przed Mszą św.

1. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ją Waszej ofiarności.
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi 200,00 zł

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.